Facebook Twitter LinkedIn You TUBE


Mezinárodní koordinační centrum

mapa

Pořadatel

  Opletalova 55
110 00 Praha 1
Česká republika
Telefon +420 224 213 905,
+420 224 234 274, +420 224 236 506
Fax +420 224 218 312, +420 224 235 033
E-mail info@future-forces-forum.org
GPS 50°5‘11.72“ N, 14°26‘5.25“ E

 

 

Kontaktní místo Brno

ARMY-STORE
Jezuitská 5, 602 00 Brno
Česká republika
   
GPS 49°11'49.341"N, 16°36'35.391"E

 

mapa

Vedení projektu

Daniel Kočí

Generální ředitel
Telefon +420 277 007 760
dan@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

Adam Drnek

Výkonný ředitel
Telefon +420 277 010 666
adam@future-forces-forum.org

CZE GBR

František Kočí

Ředitel pro vnitřní vztahy
Telefon +420 277 007 762
koci@future-forces-forum.org

CZE GBR DEU RUS

pplk. (v.z.)

Arnošt Líbezný

Programový ředitel
Telefon +420 224 213 905
libezny@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

brig. gen. (v.v.)

Jaroslav Dienstbier

Ředitel sekce kybernetiky
Telefon +420 277 010 663
dienstbier@future-forces-forum.org

CZE GBR


Vojenští a bezpečnostní poradci

genmjr. (v.v.)

Ivo Zbořil

Vojenský poradce
Telefon +420 224 213 905
zboril@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

pplk. (v.z.)

Jiří Štirba

Programový konzultant
Telefon +420 224 213 905
stirba@future-forces-forum.org

CZE GBR POL

Christopher McKeating M.Litt

Britský vojenský poradce, zahraniční kancelář FFF, Londýn
Telefon +447 935 875 070
mckeating@future-forces-forum.org

GBR


Kontaktní tým pro účastníky

Marcela Marková

Manažer výstavních expozic
Telefon +420 277 010 664
marcela@future-forces-forum.org

CZE GBR

Silvie Purmová

Manažer výstavních expozic
Telefon +420 277 007 763
silvie@future-forces-forum.org

CZE GBR DEU

Marina Yakovleva

Manažer pro ruskojazyčné trhy
Telefon +420 224 213 905
marina@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

Pavla Šebestová

Fórum koordinátor
Telefon +420 224 236 506
pavla@future-forces-forum.org

CZE GBR

Petra Chroustová

Manažer oficiálních delegací
Telefon +420 224 234 274
petra@future-forces-forum.org

CZE GBR

Nikola Zvoníková

Asistentka projektu
Telefon +420 277 010 665
nikola@future-forces-forum.org

CZE GBR

Klára Hrabcová

Asistentka projektu
Telefon +420 277 010 664
klara@future-forces-forum.org

CZE GBR

Kateřina Pešková

Asistentka projektu
Telefon +420 224 237 032
katka@future-forces-forum.org

CZE GBR ESP

Tereza Kočová

Asistentka projektu
Telefon +420 222 244 526
kocova@future-forces-forum.org

CZE GBR


Marketing a PR

André Massoud

Manažer obchodu a marketingu
Telefon +420 277 010 667
andre@future-forces-forum.org

CZE GBR FRA HAJ

Olga Pešková

Manažer médií a PR
Telefon +420 277 010 660
peskova@future-forces-forum.org

CZE GBR

Jindřich Jirásek

Specialista marketingu
Telefon +420 277 010 663
jirasek@future-forces-forum.org

CZE GBR DEU RUS


Technická podpora

Petr Jirásek

Manažer služeb
Telefon +420 277 010 668
petrj@future-forces-forum.org

CZE GBR

Josef Šumbera

Stavba expozic
Telefon +420 778 540 863
josef@future-forces-forum.org

CZE GBR


Účetní oddělení

Dagmar Barešová

Vedoucí oddělení
Telefon +420 277 010 669
baresova@future-forces-forum.org

CZE GBR

Martina Radová

Účetní
Telefon +420 277 010 670
radova@future-forces-forum.org

CZE


Grafické oddělení

David Vlček

Vedoucí grafického oddělení
Telefon +420 221 602 333
vlcek@future-forces-forum.org

CZE

Josef Vokněr

Vývoj webových aplikací
Telefon +420 221 602 333
vokner@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS


© 2010 – 2018 Future Forces FORUM Prague, Všechna práva vyhrazena.