Facebook Twitter LinkedIn You TUBE


Mezinárodní koordinační centrum

Pořadatel

  Opletalova 55
110 00 Praha 1
Česká republika
Telefon +420 224 213 905,
+420 224 234 274, +420 224 236 506
Fax +420 224 218 312, +420 224 235 033
E-mail info@future-forces-forum.org
GPS 50°5‘11.72“ N, 14°26‘5.25“ E

 

 

Kontaktní místo Brno

ARMY-STORE
Jezuitská 5, 602 00 Brno
Česká republika
   
GPS 49°11'49.341"N, 16°36'35.391"E

 


Vedení projektu

Daniel Kočí

Generální ředitel
Telefon +420277007760
dan@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

Adam Drnek

Výkonný ředitel
Telefon +420277010666
adam@future-forces-forum.org

CZE GBR

Pavel Zelenka

Ředitel pro zahraniční vztahy
Telefon +420277010671
zelenka@future-forces-forum.org

CZE GBR

pplk. (v.v.)

Jiří Štirba

Programový ředitel
Telefon +420224218403
stirba@future-forces-forum.org

CZE GBR POL

František Kočí

Ředitel pro vnitřní vztahy
Telefon +420277007762
koci@future-forces-forum.org

CZE GBR DEU RUS

brig. gen. (v.v.)

Jaroslav Dienstbier

Ředitel sekce kybernetiky
Telefon +420277010663
dienstbier@future-forces-forum.org

CZE GBR


Vojenští a bezpečnostní poradci

genmjr. (v.v.)

Ivo Zbořil

Vojenský poradce
Telefon +420224218403
zboril@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

Christopher McKeating M.Litt

Britský vojenský poradce, zahraniční kancelář FFF, Londýn
Telefon +447935875070
mckeating@future-forces-forum.org

GBR


Kontaktní tým pro účastníky

Marcela Marková

Manažer výstavních expozic
Telefon +420277010664
marcela@future-forces-forum.org

CZE GBR

Silvie Purmová

Manažer výstavních expozic
Telefon +420277007763
silvie@future-forces-forum.org

CZE GBR DEU

Marina Yakovleva

Manažer pro ruskojazyčné trhy
Telefon +420224236506
marina@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS

Pavla Šebestová

Fórum koordinátor
Telefon +420224236506
pavla@future-forces-forum.org

CZE GBR

Petra Chroustová

Manažer oficiálních delegací
Telefon +420224234274
petra@future-forces-forum.org

CZE GBR

Vendula Kučerová

Programový manažer
Telefon +420277007761
vendula@future-forces-forum.org

CZE GBR

Nikola Zvoníková

Asistentka projektu
Telefon +420277010665
nikola@future-forces-forum.org

CZE GBR

Klára Hrabcová

Asistentka projektu
Telefon +420277010664
klara@future-forces-forum.org

CZE GBR

Kateřina Pešková

Asistentka projektu
Telefon +420224237032
katka@future-forces-forum.org

CZE GBR ESP

Tereza Kočová

Asistentka projektu
Telefon +420222244526
kocova@future-forces-forum.org

CZE GBR


Marketing a PR

André Massoud

Manažer obchodu a marketingu
Telefon +420277010667
andre@future-forces-forum.org

CZE GBR FRA HAJ

Olga Pešková

Manažer médií a PR
Telefon +420277010660
peskova@future-forces-forum.org

CZE GBR

Jindřich Jirásek

Specialista marketingu
Telefon +420277010663
jirasek@future-forces-forum.org

CZE GBR DEU RUS


Technická podpora

Petr Jirásek

Manažer služeb
Telefon +420277010668
petrj@future-forces-forum.org

CZE GBR

Josef Šumbera

Stavba expozic
Telefon +420778540863
josef@future-forces-forum.org

CZE GBR


Účetní oddělení

Dagmar Barešová

Vedoucí oddělení
Telefon +420 277 010 669
baresova@future-forces-forum.org

CZE GBR

Martina Radová

Účetní
Telefon +420 277 010 670
radova@future-forces-forum.org

CZE


Grafické oddělení

David Vlček

Vedoucí grafického oddělení
Telefon +420 221 602 333
vlcek@future-forces-forum.org

CZE

Josef Vokněr

Vývoj webových aplikací
Telefon +420 221 602 333
vokner@future-forces-forum.org

CZE GBR RUS


© 2010 – 2018 Future Forces FORUM Prague, Všechna práva vyhrazena.